صنایع چوب تبلیغات در سایت ما - صنایع چوب ایران
logo-samandehi
ارسال آگهی

تبلیغات در سایت ما

صنایع چوب ایران از سال 1395 در فضای مجازی فعالیت خود را شروع نموده، و تا این لحظه با علاقه‌مندان به هنرهای چوبی، رنگ چوب، ابزار صنایع چوب و … همراه بوده است. صنایع چوب ایران با شیوه‌هایی نو در ارائه‌ی محتوا و آموزش با همراهان خود خواهد بود. با توجه تبلیغات گسترده و فعالیت این سایت به‌صورت تخصصی درزمینهٔ های ذکر شده، فضایی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات شما در سایت ما وجود دارد.

بازدید کننده‌های صنایع چوبشرکت های بزرگ فعال در زمینه چوب، هنرمندان صنعت چوب, خریداران ابزار, علاقه‌مندان به دکوراسیون, رنگ کاری ،عزیزان جویای کار و …. هستند. با جست و جو در موتورهای جستجو می‌توانید ضریب نفوذ صنایع چوب ایران را بررسی کنید. گشت و گذار در صفحات صنایع چوب ایران و دسته بندی‌های مختلف هم بار علمی، آموزشی و کاربردی بودن نوشته را نشان می‌دهد.

صنایع چوب ایران با تحلیل و بررسی مناسب و درست از وضعیت بازار و درخواست خریداران را با بررسی آمارها و ایمیل‌ها و دیدگاه‌ها گردآوری نموده است و آمادگی همکاری و مشاوره برای ارائه راهکارهای مناسب معرفی برند، خدمات و محصولات شما دارد.

بسته های تبلیغاتی ما عبارتند از

آگهی سربرگ (468×60) هزینه این تبلیغات ماهانه 1,000,000 تومان

این بنر در بالای صفحه اصلی و همه‌ی صفحات سایت نمایش داده می‌شود و پربازدیدترین مکان تبلیغ به‌حساب می‌آید. بازدید کننده به‌محض ورود به سایت، با بنر شما مواجه می‌شود از این رو این جایگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در صورتی که سایتی ندارید، یک صفحه به برند شما اختصاص می‌دهیم تا تصاویر و متن مور نظر را در آن قرار دهید.

3 - تبلیغات در سایت ماآگهی بنری (468×60) هزینه این تبلیغات ماهانه 800,000 تومان


این بنر نیز در بالای صفحه اصلی سایت نمایش داده می‌شود و جزو پربازدیدترین مکان تبلیغ به‌حساب می‌آید. بازدید کننده به‌محض ورود به سایت، با بنر شما مواجه می‌شود از این رو این جایگاه نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در صورتی که سایتی ندارید، یک صفحه به برند شما اختصاص می‌دهیم و بنر شما را بصورت رایگان طراحی می نماییم.

1 - تبلیغات در سایت ما

آگهی تکی (336×280)
هزینه این تبلیغات ماهانه 500,000 تومان

این بنر درپایین اگهی و در همه‌ی اگهی های سایت نمایش داده می‌شود و جزو پربازدیدترین مکان تبلیغ به‌حساب می‌آید. بازدید کننده با ورود به اگهی، بنر شما را در زیر اگهی مشاهده می نمایید. در صورتی که سایتی ندارید، یک صفحه به برند شما اختصاص می‌دهیم تا تصاویر و متن مور نظر را در آن قرار دهید.

2 500x279 - تبلیغات در سایت ما

شایان ذکر است جهت تبلیغات هرچه بیشتر شما در صورتی که مقاله جدید یا اموزش جدید در سایت قرارداده شود که ان مطلب مرتبط با اگهی شما باشد بصورت رایگان تبلیغات شما در ان مطلب قرارداده میشود تا کاربر درصورت نیاز با مراجعه به اگهی شما نیاز خود را برطرف نمایند به عنوان مثال در معرفی انواع منگنه زن اگر شما فروشگاه ابزارالات صنایع چوب را داشته باشید لینک سایت و اگهی شما سه مرتبه در ان مطلب قرار میگیرد.

روند انجام تبلیغات :

ابتدا پست تبلیغاتی خود را ارسال کنید، پس از تایید برند و پست ارسالی شما، پس از واریز طبق پلن درخواستی و هماهنگی انجام شده تبلیغ شما انجام خواهد شد

دقت داشته باشید که این تبلیغات بصورت بنر در سایت بوده و هیچگونه ارتباطی با ثبت آگهی در سایت ندارد

از طریق ایمیل و شماره های داخل سایت میتوانید چهت ثبت ثبلیغات خود اقدام نمایید