صنایع چوب مبلمان - مبل - مبل راحتی
logo-samandehi
ارسال آگهی

تقاضای جهانی مبلمان رشد صادرات بخش تولید در چین را افزایش می دهد

اخرین اخبار 2019-03-29

a7fbf831131540d0bf416e0b9a418f2b 500x212 - تقاضای جهانی مبلمان رشد صادرات بخش تولید در چین را افزایش می دهد

مبلمان

تقاضای جهانی مبلمان، رشد صادرات بخش تولید در چین را افزایش می دهد.همانطور که بیشتر جمعیت جهان در مناطق شهری زندگی می کنند، اغلب آنچه که می تواند فضای شلوغ را به یک خانه منحصر بفرد تبدیل کند، مبلمان داخلی است.بیشتر کشورهای صادر کننده عمده مبلمان در دنیای غرب قرار دارند. استثنائات این موضوع عبارتند از چین ، که در بالای فهرست قرار دارد، و ویتنام، که تنها کشور آسیایی است که حتی لیست را به طور کامل ایجاد می کند، خود را در مقام هفتم قرار می دهد.

کسب و کار صادرات مبلمان در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است و تقاضا در حال رشد سریع است، حتی در بازارهای در حال توسعه جهان. بازارهای اروپایی و آمریکای شمالی همچنین تقاضای زیادی برای مبلمان نشان می دهند. در سال 2014، صادرات جهانی مبلمان، مجموع درآمد کل 244.6 میلیارد دلار را به دست آورد، که چین آن را 38 درصد اعلام کرد. بسیاری از صادرکنندگان بزرگ مبلمان نیز وارد کننده های اصلی هستند، که سطح بالای تولید مبلمان آنها را برجسته می کند.

 1. هلند (4.2 میلیارد دلار)
  هلند درآمد خود را از حدود 4/2 میلیارد دلار از فروش سالانه محصولات صادرات مبلمان خود دارد. با وجودی که این بنا دارای یک مرکز تولید و پرورش تولید می باشد، هنوز هم 70 درصد از این محصولات مورد نیاز برای تامین نیاز داخلی داخلی خود را وارد می کند. محصولات هلندی از اتاق خواب تا مبلمان اداری متفاوت است. گردش مالی مبلمان در سال 2014 منفی بود، در حالی که در سه ماهه اول سال 2015، درآمد 7/2 درصد افزایش یافت. خرده فروشی مبلمان اسکاندیناوی IKEA فروشگاه های بسیاری در کشور نیز دارد، درست همانطور که در بسیاری از نقاط خارج از کشور انجام می شود. با توجه به رکود اقتصادی اخیر کشور، بخش مبلمان خانه های مبلمان ممکن است همچنان سقوط کند، هرچند در سرعت های پایین تر از آنچه که بعد از سال 2008 دیده می شود. آمارهای سال 2014 نشان می دهد که در سال جاری بهبود قابل توجهی حاصل شده و امیدوارم به عنوان یک نشانه ای از پیشرفت های بیشتری به وجود آمده است.
 2. جمهوری چک (4.4 میلیارد دلار)

  درآمد صادرات ماهانه جمهوری چک در سال 2014 به 4.4 میلیارد دلار رسید. برعکس، واردات مبلمان به جمهوری چک در سال 2014 به میزان بسیار کم 22 میلیون دلار ارزش داشت. صادرات مبلمان جمهوری چک در درجه اول به آلمان ، ایتالیا و اتریش نزدیک می شود. تولیدکنندگان مبلمان آن به طور عمده صادرکنندگان با یک هدف در ذهن هستند و این امر حفظ استانداردهای بالاتر نسبت به شرکت های خارجی است. توده چوب، بزرگترین منبع مواد مبلمان مورد استفاده تولید کنندگان چک است و منبع سبز مصالح ساختمانی را در نظر گرفته است. رقابت در هزینه تولید با کم هزینه مواد وجود دارد نیز وجود دارد. ورود اخیر این کشور به اتحادیه اروپا درآمدهای خود را حفظ کرده و حتی تقویت کرده است.
 3. کانادا (4.9 میلیارد دلار)
  کانادا در سال 2014 مبلغ کل درآمد 4،9 میلیارد دلار در صادرات مبلمان را به دست آورده است. صادرات مبلمان به ایالات متحده همچنان باقی مانده است که شامل 93 درصد ارزش صادرات مبلمان کانادایی است. صادرات مبلمان آن عمدتا مبلمان خانگی، مبلمان اداری و کابینت آشپزخانه است. تولید کنندگان مبلمان کانادا در کبک و انتاریو متمرکز شده اند که 75 درصد از مبلمان آن ساخته شده است. به تازگی، ایالات متحده یک بحران مسکن را تجربه کرده است و به نوبه خود صنایع مبلمان کانادایی را در یک اتصال قرار داده است. با این حال، با در نظر گرفتن ایالات متحده کمی بهبودی، مشکل دیگری همچنان با رقبای آسیایی آن است که قیمت های پایین تر را به مصرف کنندگان آمریکایی می اندازد.
 4. ویتنام ($ 6.7 میلیارد دلار)
  ویتنامافزایش قابل ملاحظه ای در صادرات مبلمان خود به ایالات متحده داشته است و به آن در دستیابی به درآمد 6،7 میلیارد دلار در هر آخرین آمار سالانه رسیده است. با وجودی که رشد صادرات مبلمان آن بزرگتر از سایر کشورهای بزرگ صادر کننده است، اما اخیرا ایالات متحده تنها تولید مبلمان خود را به ویتنام تحویل داد. با این حال، حتی قبل از آن، ویتنام یک تاریخ طولانی از صادرات مبلمان به کشورهای عضو اتحادیه اروپا داشت. استاندارد مبلمان برای اتحادیه اروپا در مقایسه با آنچه در ایالات متحده دیده می شود، بسیار بالاتر است. این انطباق با استانداردهای بالاتر باعث شد که واردکنندگان تولید کنندگان مبلمان ویتنام به ایالات متحده وارد شوند زیرا روابط تجاری میان دو کشور همچنان ادامه دارد. در حال حاضر، اقتصاد کشور محکم تحت کنترل دولت 15٪ از 2،
 5. مکزیک (9.7 میلیارد دلار)

  مكزيك قادر به صادرات مقادير زيادي از مبلمان بوده كه ارزش آن در سال 2014 به 9.7 بيليون دلار رسيده است. صادرات مبلمان عمدتا ساخته شده از مواد چوبي و فلزي بود. مکزیک نیز در طول سالها واردات زیادی از ایالات متحده برای وارد کردن تقاضای داخلی وارد کرده است و همچنان این کار را ادامه می دهد. از سوی دیگر، صادرات آن به ایالات متحده 3 درصد افزایش یافته است از 1.1 میلیارد دلار، گرچه اکثر کشورهای آسیایی به ایالات متحده در مدت مشابهی کاهش چشمگیری داشته است. صادرات مبلمان مکزیک به آمریكا دومین كانادا در آمریکای شمالی است كه هر دو به ویتنام و چین برای بازار ایالات متحده در سراسر جهان پیوسته اند.
 1. ایالات متحده (11.8 میلیارد دلار)
  ایالات متحده در سال 2014 میزان صادرات مبلمان خود را به میزان 11.8 میلیارد دلار در سال افزایش داده است. همچنین واردات مبلمان خود را در سال گذشته به میزان 8 درصد افزایش داده است که عمدتا از چین و ویتنام است. رقم واردات به حدود 19.7 میلیارد دلار در سال 2013 تبدیل شده است و با این تعداد، آمریکا بزرگترین وارد کننده مبلمان در جهان امروز است. در نتیجه، بسیاری از تولید کنندگان مبلمان خود را مجبور به تعطیل خطوط تولید خود را به عنوان مصرف کنندگان داخلی واردات مبلمان از تولید کنندگان آسیا. علاوه بر این، برخی از شرکت های مبلمان آمریکایی حتی با افتتاح کارخانه ها در آسیا، حتی بیشتر از این نیز گام برداشته اند، که می تواند منجر به کاهش بیشتر شغل در ایالات متحده شود.
 2. لهستان ($ 11.9 میلیارد دلار)
  لهستان تا به حال در بازارهای صادراتی مبلمان خود بالاترین حد خود را تعیین کرده است که در سال 2014 بالغ بر 11.9 میلیارد دلار بود. صنعت مبلمان در لهستان یک بازیکن مهم در اقتصاد خود است که نشان دهنده 2.1٪ از تولید ناخالص داخلی آن است. صادر کننده اصلی مبلمان صادر کننده اصلی آلمان است که خرید مبلمان لهستانی به ارزش 2.5 میلیارد یورو در سال است. دیگر اهداف مهم در برابر مبلمان لهستان عبارتند از فرانسه ، جمهوری چک، انگلستان، هلند و سوئد. بازارهای ایالات متحده، ایتالیا و اسپانیا برای این کالاها تا اواخر نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است. در میان بسیاری از قراردادهای بخش شامل تهیه مبلمان برای Palais Elysee و میز اداری برای فروشگاه اپل در پاریس است.
 3. ایتالیا (14.4 میلیارد دلار)
  ایتالیا افزایش درآمد صادرات مبلمان خود را افزایش داده است که در سال 2014 14.4 میلیارد دلار بود. حرکت موقت صادرات آن حتی با افزایش قیمت بازار مبلمان داخلی نیز افزایش یافته است. افزایش مبلغ صادرات مبلمان توسط مبلمان مبلمان چوبی آن کمک می کند. مبلغ اضافی به تنهایی بیش از 10 میلیارد دلار بود که 60 درصد کل ارزش محصول این بخش را به دست آورد. فرمول آن برای موفقیت بر مبنای نسل ها، میراث طولانی خود از داشتن صنایع دستی است، و همچنین در تحقیق و توسعه طرح های جدید. این افزایش صادرات تولید مبلمان ایتالیایی را با 16.5 درصد افزایش داده است، تولید تولیدی بسیار بالاتر از آلمان و فرانسه است.
 4. آلمان ($ 18.2 میلیارد دلار)
  آلمان همچنین درآمدهای صادرات سالانه مبلمان خود را در سال 2014 به 18.2 میلیارد دلار افزایش داده است. به عنوان بزرگترین کشور اتحادیه اروپا در تجارت صادرات مبلمان، مقصد های صادراتی خود را به طور یکسان به آسیا، آمریکای شمالی و خاورمیانه منتقل کرده است. بازار سابق خود در کشورهای اتحادیه اروپا با توجه به بحران مالی اخیر تضعیف شده است، هرچند این بازار همچنان 63.77٪ سهم برای صادرات مبلمان آلمانی را تشکیل می دهد. بازار مهم روسیه نیز در سال های اخیر 3 درصد کاهش یافته است.
 5. چین (93.4 میلیارد دلار)
  درآمد مصارف صادراتی چین در سال 2014 حدود 93.4 میلیارد دلار بود. به دلیل محصولات بالای آن، مبلمان چینی تقاضا شده است. قابلیت اطمینان یکی دیگر از دلایل و عامل است که بسیاری از مشتریان خارجی را جذب کرده است. صنعت مبلمان چوب چینی نقش کلیدی در رقابت چین ایفا کرده است تا در صنعت این صنعت باقی بماند. امروز تولیدکنندگان چینی تولید کنندگان مبلمان در چین، Yihua Group، Huizhou Housen Furniture، Kuka Home، Zhejiang Sunbridge و Home Guangdong Oppein Home هستند

بدون برچسب

270 بازدید کل ، 1 امروز

  

تبلیغات

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

 • DW625E A1 Detail 0 1 50x50 - ۶ کاربرد اور فرز نجاری

  ۶ کاربرد اور فرز نجاری

  با در 2019-08-08 - 0 نظرات

  اور فرز یا فرز دستی یکی از دستگاه‌های پر استفاده در صنایع چوب است. این دستگاه را تقریباً می‌توان در تمامی کارگاه‌های صنعت چوب یافت. جد بزرگوار اور فرز همان فرز میزی یا فرز صندوقی و فرزندان خلف آن، همین دستگاه‌های CNC تراش مورد استفاده در صنعت چوب هستند! شاید با مطالعه جمله بالا به […]

 • screws 1 300x191 50x50 - آشنایی با انواع پیچ خودکار نجاری

  آشنایی با انواع پیچ خودکار نجاری

  با در 2019-08-27 - 0 نظرات

  امروزه با توسعه و پیشرفت صنعت نجاری پیچ خودکار بیشتر از همیشه کاربرد پیدا کرده و نقش مهمی را در این صنعت ایفا می نمایند.درگذشته بیشتر اتصالات بوسیله چسب و میخ انجام میگرفت ولی با توسعه و پیشرفت صنعت و معرفی انواع ورق ها و مصنوعات چوبی استفاده از پیچ ها در صنعت نجاری افزایش […]

 • images 50x50 - معرفی تیغه فرز نجاری

  معرفی تیغه فرز نجاری

  با در 2019-10-08 - 0 نظرات

  معرفی تیغه فرز نجاری تیغه‌های اور فرز  از ابزارهای پرکاربرد در صنعت چوب و نجاری هستند و تنوع ان ها بسیار زیاد میباشد برای خرید این نمونه از تیغه ها با مراجعه به فروشگاه های فروش ابزار میتوانید بسته به نیاز خود انها را انتخاب و خرید نمایید البته نکته بسیار مهم در خرید این […]

 • 1 50x50 - لولا گازور چیست

  لولا گازور چیست

  با در 2019-10-08 - 0 نظرات

  لولا گازورساده یا همان  لولا گازور معمولی که برخی با نام لولا فنری یا لولا کابینت و یا  لولا گازور میشناسند یکی از رایج ترین محصولات جهت نصب کابینت می باشد. لولا گازور ساده به دو نوع  لولا گازور ساده تک مرحله و  لولا گازور دومرحله تقسیم میشود که در ایران اغلب از  لولا گازور تک مرحله استفاده  میشود. لولا گازور دارای […]